Aktualności

Pełna Kontrola

• autor: gala-anonim, 2014-05-19 16:40

W niedzielne popołudnie Astoria II Szczerców podejmowała u siebie LUKS Gomunice.

W poprzedniej rundzie w Gomunicach padł bezbramkowy remis, więc Szczercowianie wiedzieli że będzie to ciężkie spotkanie.. ale już w 2 minucie po stałym fragmencie gry Ernest Rudzki zdobywa bramkę! Asystę przy golu zaliczył Piotrek Piotrowski!

Po strzelonej bramce Astoria ruszyła do ataku i miała kilka znakomitych okazji, ale bramkarz gości ratował swoich kolegów od utraty kolejnych goli i do przerwy wynik nie ulega zmianie!

więcej..

W drugiej odsłonie w dalszym ciągu kontrolowaliśmy przebieg meczu wyprowadzając groźne akcje pod bramką Gomunic i wreszcie w 62 minucie spotkania dopięliśmy swego! Piotr Piotrowski zagrywa do Krzyśka Siewiery ten wpada w pole karne i z ostrego kąta lewą nogą pakuje futbolówkę do siatki!! 2:0!! Było to pierwsze trafienie Krzysztofa w tym sezonie , a 14 asysta Piotrka !!

Wynik do końca nie ulega zmianie i inkasujemy pewne 3 punkty!

Wynik: Astoria II Szczerców - LUKS Gomunice 2:0 (1:0)

1-0 2' Ernest Rudzki (asysta Piotr Piotrowski)
2-0 62' Krzysztof Siewiera (asysta Piotr Piotrowski)

Skład: Piotr Szatan - Sebastian Galewski, Ernest Rudzki, Mariusz Rudzki, Arkadiusz Rojszczak – Vitalji Jurkiv, Kamil Wańdoch, Krzysztof Siewiera, Adam Bogucki, Piotr Piotrowski – Konrad Wańdoch.

Weszli: Piotr Siewiera, Andrzej Wroński.

Trener: Jacek Popek.