ASTORIA II Szczerców - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • ASTORIA II Szczerców VS Start Lgota Wielka 2010-10-24 Godz 14:00 G?ÓWNY STADION
  • Aktualności:
  • 2014-10-29 Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!
  • 2014-06-10 Niedosyt..
  • 2014-06-02 Astoria II 2:2 GKS Rogi
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Victoria Żytno - LKS Pamapol - Hetman Rusiec 3:0
  • LKS Start Niechcice - ASTORIA II Szczerców 3:0
  • LKS Ruch 1951 Chrzanowice - LKS Polonia Gorzędów 1:1
  • LUKS Gomunice - GKS Czarni Rozprza 0:4
  • KS BG Sport Bąkowa Góra - Zapał Krzętów 0:3
  • GKS Rogi - LKS Luciążanka Przygłów 0:1

Astoria II Szczerców 9:1 GKS Rogi
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Szlagier na Remis !

• autor: gala-anonim, 2014-04-19 13:52

15 Kolejkę "A" klasy przyszło nam zagrać w wielki Piątek na wyjeździe w Rozprzy, niestety ten piątek nie był wielki dla sędziów, a w szczególności dla sędziego głównego który zaliczał "klopsa za klopsem" z korzyścią dla gospodarzy.

Mecz od początku był wyrównany jednak później zaważyły dwie sytuacje które miały wpływ na dalszy przebieg spotkania.

W 25 minucie spotkania pierwszą żółtą kartkę za faul otrzymał Konrad Wańdoch, ale o ile faul był to kartki nie powinno być, do tego jeszcze Krzysiek Siewiera dostał kartkę za ironiczną wypowiedz, od kiedy za ironię daje się kartki ??

Ale wracając do meczu w 28 minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany zostaje tym razem słusznie Konrad Wańdoch i niestety do końca spotkania musieliśmy walczyć w dziesiątkę !

Po tej kartce wydawało się że rywale przycisną a My cofniemy się do obrony, nic z tych rzeczy! To rezerwy miały momentami optyczną przewagę czego dowodem był liczne stałe fragmenty gry, a po jednym z nich zdobywamy gola! Krzysztof Siewiera dośrodkowuje piłkę z rzutu rożnego , a Kamil Wańdoch bez trudu umieszcza piłkę w siatce! 0:1 !!

Do przerwy wynik już nie ulega zmianie i schodzimy na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie a mianowicie w 55 minucie spotkania , Ernest Rudzki wykonuje rzut wolny gdzieś na 30 metrze, jego strzał jest na tyle silny że sprawia on kłopoty bramkarzowi Rozprzy i jest 0:2 !!

Z czasem zaczynało brakować sił, rywale zrobili potrójną zmianę która przyniosła pozytywny skutek dla Czarnych, którzy rzucili się do odrabiania strat.

Mieli znakomitą okazję bo dwie minuty później sędzia dyktuje rzut karny którego nie wykorzystał napastnik gospodarzy!

W 58 minucie straciliśmy bramkę, raczej można powiedzieć że sami sobie nią strzeliliśmy, Ernest Rudzki przy próbie wybicia piłki na rzut rożny niefortunnie strzela bramkę samobójczą! 1:2

A w 65 minucie po stałym fragmencie gry Rozprza doprowadza do remisu ! 2:2 .

W doliczonym czasie gry mieliśmy dobrą okazję do strzelenia bramki, Galewski wrzuca z autu futbolówkę w pole karne, tą przedłuża głową Ernest Rudzki, piłka spada pod nogi Vitalija ale zamiast strzelać wolał wystawić nią Kamilowi Wańdochowi który ostatecznie nie dochodzi do piłki!

Wiejec w meczu już się nie wydarzyło i Astoria z Czarnymi dzielą się punktami .

Trzeba nadmienić że w tym spotkaniu sędzia pokazał 5 żółtych kartek i wszystkie otrzymaliśmy My! Przy czym po licznych faulach ze strony Czarnych Rozprza sędzia nie wyciągnął nawet jednej kartki!

Mimo przeciwności losu udało nam się wywieźć cenny punkt , grając od 28 minuty w dziesięciu pokazując charakter!

Wynik: Czarni Rozprza - LKS Astoria II Szczerców 2:2 (0:1)

0-1 43' Kamil Wańdoch (asysta Krzysztof Siewiera)
0-2 55' Ernest Rudzki (rzut wolny)
1-2 60' Ernest Rudzki (sam.)                                                                                                   2-2 65' Kamil Szulc

Skład: Piotr Szatan - Sebastian Galewski, Ernest Rudzki, Mariusz Soboń, Arkadiusz Rojszczak – Krzysiek Siewiera, Kamil Wańdoch, Piotr Piotrowski, Vitalji Jurkiv, Konrad Wańdoch – Adam Bogucki.

Weszli: Piotr Siewiera, Paweł Rosa.

Trener: Jacek Popek.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowszy film

AWANS!!!

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.