Aktualności

Awans w Tabeli.. Niechcice lepsze od Gomunic!

• autor: gala-anonim, 2014-04-14 15:34

W miniony weekend odbyła się 14 kolejka piłkarskiej "A" Klasy.

Jak wiadomo rezerwy nie rozgrywały swojego meczu inkasując 3 pkt za walkower(BG Sport wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej).

Wynik: LKS Astoria II Szczerców - BG Sport Bąkowa Góra 3:0 (walkower)

Ciekawe było spotkanie Hetmana z Rozprzą, goście pokazali w pierwszej połowie że przyjechali po zwycięstwo, schodząc na przerwę z wynikiem 0:3..W drugiej połowie Czarni nieco przysnęli co wykorzystali gospodarze zdobywając dwie bramki łapiąc tym samym kontakt z przyjezdnymi . Goście szybko się przebudzili zdobywając czwartą bramkę  ! W końcówce wynik spotkania ustala Michał Kujawa strzałem z rzutu wolnego, trzeba nadmienić że drużyna z Rozprzy miała dwa karne których nie wykorzystała! . Było to już czwarte zwycięstwo z rzędu Czarnych Rozprza.

Wynik: Hetman Rusiec - Czarni Rozprza 3:4 (0:3)

W innym ważnym meczu w kontekście awansu stanęły na przeciw siebie ekipy Startu Niechcice i LUKS-u Gomunice.. więcej w rozwinięciu newsa..

Gomuniczanie żeby myśleć realnie o Okręgówce musieli wygrać to spotkanie! Na nieszczęście LUKS-u jak i innych drużyn które walczą o awans, Start wygrał spotkanie 1:2 tym samym znacznie przybliżając się do awansu jak i zrzucając z podium gospodarzy tego spotkania, z wyniku można wnioskować że mecz był bardzo wyrównany.

Wynik: LUKS Gomunice - Start Niechcice 1:2 .

Pozostałe wyniki:

Polonia Gorzędów - Zapał Krzętów 0:0

GKS Rogi - Victoria Żytno 6:2

Luciążanka Przygłów - Ruch 1951 Chrzanowice 1:0.

Szczercowianie po tej kolejce awansowali na trzecie miejsce kosztem Gomunic, a już w najbliższy piątek jedziemy do Rozprzy walczyć o pozycję Vice-lidera!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! POCZĄTEK SPOTKANIA O 16.30 !!