ASTORIA II Szczerców - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • ASTORIA II Szczerców VS Start Lgota Wielka 2010-10-24 Godz 14:00 G?ÓWNY STADION
  • Aktualności:
  • 2014-10-29 Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!
  • 2014-06-10 Niedosyt..
  • 2014-06-02 Astoria II 2:2 GKS Rogi
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Victoria Żytno - LKS Pamapol - Hetman Rusiec 3:0
  • LKS Start Niechcice - ASTORIA II Szczerców 3:0
  • LKS Ruch 1951 Chrzanowice - LKS Polonia Gorzędów 1:1
  • LUKS Gomunice - GKS Czarni Rozprza 0:4
  • KS BG Sport Bąkowa Góra - Zapał Krzętów 0:3
  • GKS Rogi - LKS Luciążanka Przygłów 0:1

Astoria II Szczerców 6:1 Warta Pławno
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kleszczowianie Pokonani

• autor: gala-anonim, 2014-03-16 21:17

Mimo ciężkich warunków pogodowych odbył się sparing na górach Junga z Alfą Kleszczów.

Na sparing zebrało się zaledwie 12 zawodników , spowodowane było to licznymi kontuzjami jak i wyjazdami.

Plan na pierwszą połowę był bardzo prosty, przycisnąć i jak najszybciej strzelić bramkę! Co udało się już w 20 sekundzie meczu! Po zamieszaniu w polu karnym piłkę na 16 metrze otrzymał Kamil Wańdoch i huknął w samo okno! 1:0 !!

W 7 minucie ten sam zawodnik podwyższa prowadzenie strzałem zza pola karnego płaskim strzałem w lewy dolny róg bramki ! 2:0!!

Po tych bramkach gra się uspokoiła , przez większość czasu pierwszej połowy utrzymywaliśmy się przy piłce czego wynikiem było nie oddanie nawet jednego celnego strzału przez zawodników gości, którzy biegali za piłką .

W drugiej odsłonie po zaledwie 10 minutach gry zdobywamy trzecią bramkę! Po zagraniu między obrońców w sytuacji 1 na 1 znajduje się Piotrek Piotrowski który wygrywa pojedynek z bramkarzem Alfy i pakuje futbolówkę do siatki! 3:0!!

W 70 minucie meczu drobnego urazu doznaje Konrad Wańdoch, który jednak uniemożliwia mu kontynuowanie gry i ostatnie 20 minut graliśmy w dziesięciu .

Niestety tracimy bramkę, nie z tego powodu że graliśmy w osłabieniu ale dlatego iż Galewski który wystąpił w tym spotkaniu na pozycji stopera popełnia fatalny błąd zagrywając niefortunnie do przeciwnika a ten z 20-25 metra pakuje piłkę do siatki nad interweniującym Zbyszkiem Mielczarkiem! 3:1!!

Do końca spotkania kontrolujemy sytuacje na boisku i kolejne zwycięstwo staje się faktem!

Mimo ciężkiego tygodnia(2 sparingi w tym tygodniu) zagraliśmy naprawdę dobre zawody i jak na pierwszy mecz na naturalnej możemy patrzeć optymistycznie na najbliższe mecze .

Wynik: LKS Astoria II Szczerców - Alfa Kleszczów 3:1 (2:0) mecz na Górach Junga

Bramki: Kamil Wańdoch 2, Piotr Piotrowski

Skład: Piotr Szatan - Arkadiusz Rojszczak , Ernest Rudzki, Sebastian Galewski, Adam Pęciak - Vitalji Jurkiv, Kamil Wańdoch, Jacek Popek, Adam Bogucki, Piotrek Piotrowski- Konrad Wańdoch.

Weszli: Zbyszek Mielczarek.

Nieobecni: Damian Matysiak(kontuzja)Piotr Siewiera(kontuzja)Mariusz Soboń(kontuzja)Krzysztof Siewiera(wyjazd)Przemek Grzybek(??)Piotr Pabiś(??)

Trener: Jacek Popek

KRÓTKA PRZERWA OD TRENINGÓW! NAJBLIŻSZY TRENING ŚRODA 18.30 BOCZNE

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowszy film

AWANS!!!

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.