Błękitni Chabielice 0:4 Astoria II Szczerców

Wyszukiwarka

Aktualności

Skromna Wygrana z GKS Bełchatów(juniorzy)

• autor: gala-anonim, 2014-02-21 15:07

20.02.2014 na sztucznej nawierzchni rozegraliśmy kolejne spotkanie kontrolne, tym razem sparingpartnerem była drużyna Juniorów Gieksy . Mecz rozegrany został 2 x 40 minut.

W pierwszej połowie mieliśmy kilka sytuacji do zdobycia bramki, najbliżej wpisania się na listę strzelców był Galewski który najpierw po dograniu przez Kamila Wańdocha z rożnego trafia w zawodnika stojącego przy słupku a dobitka z 3 metrów leci wysoko nad bramką!!

więcej w rozwinięciu newsa..

Swoją szansę na zdobycie bramki miał także Adam Bogucki który nie zdążył dostawić nogi po dograniu przez Vitalija! , natomiast nasi przeciwnicy oddawali głównie strzały z dystansu które w znacznym stopniu mijały bramkę .

W drugiej odsłonie nie tyle co przeciwnicy zaczęli lepiej grać co My znacząco obniżyliśmy loty, bardzo dużo strat po niedokładnych podaniach, co zaowocowało sytuacjami ze strony młodych Bełchatowian , ale na nasze szczęście dwukrotnie strzały lądowały na słupku, a raz dobrze spisał się wprowadzony w drugiej połowie Piotrek Pabiś .

Jednak mimo słabej gry na dwie minuty przed końcem zdobywamy bramkę! Adam Bogucki dostaje prostopadłe podanie i wychodzi sam na sam z bramkarzem lecz zamiast strzału woli dograć do wychodzącego Krzyśka Siewiery , a ten pakuje piłkę do pustej bramki! 1:0!!

Wynik: GKS Bełchatów (juniorzy) - LKS Astoria II Szczerców 0:1 (0:0)

0-1 78' Krzysztof Siewiera(asysta Adam Bogucki)

Skład: Zbyszek Mielczarek - Arkadiusz Rojszczak , Ernest Rudzki, Mariusz Soboń, Sebastian Galewski - Krzysztof Siewiera, Kamil Wańdoch, Damian Matysiak, Vitalji Jurkiv - Przemek Grzybek, Adam Bogucki.

Weszli: Piotrek Piotrowski,Dawid Skalski,Piotrek Pabiś,Łukasz Sztuk,Jacek Popek.

Trener: Jacek Popek